Sohbet Et!
BURADA SOHBET ZİL ZURNA!
Sohbet siteleri arasında kullanıcıların keyifli zaman geçirmesi için hizmet veren site 100'den fazla kullanıcıya sahiptir.
mirc indir
Program üzerinden chat odalarına bağlanmak için mirc indir.

Üniversiteli Sohbet Odaları

Üniversiteli Sohbet Odaları

Üniversitelilerle Sohbet

Erkeklerin çoğu üniversite aşkını kaybetmenin acısını yaşıyor. Bu yüzden Üniversiteli Sohbet Odaları hizmeti sunulmaktadır. Üniversitede flört tavsiyesi almış olsalardı, bu olmayabilirdi. Erkeklerin çoğunun ilk buluşmaya üniversiteden başladığını hepiniz biliyorsunuz. Ancak zorluk, ilk toplantıdan sonra konuşmaları ilerlemediğinde ortaya çıkar. Ayrıca üniversitede ilk buluşmayı planlıyorsanız, bazı şeyleri anlayın. Üniversiteli Chat Odaları seçeneğimizde bu konudan geniş kapsamlı şekilde bahsettik.
Küçüğünle Randevuya Git

Üniversitede bunlardan herhangi biriyle çıkmaya başlayan herkesin kaçınması gereken birkaç hata var. Bunu anlarsanız, muhtemelen ilişkiniz kopmaz ve ilk tercihiniz uzun süre sizinle olur.

Olgunluk eksikliği için oturmayın
Üniversite randevusu sırasında meydana gelen hatayı bilmeden önce, olgunlukla ilgili şeyi de anlayın. Evet, o zaman olgunlaşmadığımız doğrudur. Ama doğru ile yanlış arasındaki farkı anlayamayacak kadar aptal değiller. Bu nedenle olgunluk eksikliğini göz önünde bulundurarak hata yapmaktan kaçının.

Bir randevuda sadece doğru elbiseyi giymek bir fark yaratmaz. Bunun için flört hatasından da kaçınmalısınız.

İlk buluşmayı aşk sanmak
Türkçe birinci sınıf öğrencileri için Kolej Arkadaş Önerileri Sohbet Odaları kısmımızda sizlere sunuldu. Bir tarih ve aşk arasında büyük bir fark vardır. Üniversiteli çocuklar bunu anlamıyor. Bu yüzden kolej aşkınla çıkıyorsan, bunu aşk olarak algılama. Kız kantinde bir iki kez karşılaşmış, gülüp konuşmuş. Bazı erkekler bunu aşk olarak görür.

Kız restorana giderse, birlikte film çekilirse, erkekler beklenti sınırını aşar. Bu yüzden tarihi aşkla karıştırmayın. Kıza evlenme teklif edene ve kız seni erkek arkadaş olarak kabul edene kadar acele etme.

ilişkinin sınırlarını kırmak
Kolej çocukları, herhangi bir ilişkiye katılmadan önce sınırlarını anlamalıdır. İlişkilerin sınırlarını aşmamamız önemlidir. İlişkinin kapsamını anlamadıkça ilişkiniz uzun süremez. Genellikle kolej çocukları bu tür bir hata yapar. Bu konulara da Chat Siteleri isimli kısımda değindik.

İlk buluşmadan sonra kızı sizin veya arkadaşınızın odasına davet etmek.
Fiziksel olma baskısı.
Tekrar tekrar sokağına gidiyor ve onu galeriye davet ediyor.

Kız arkadaşınızı uzun bir tura çıkarmak için bu 3 yolu izleyin. Bundan sonra kız arkadaşınızla istediğiniz yere gidebilirsiniz.

Aşkı ‘teşvik etme’ hatası
Tüm koleje kız arkadaşınızı söylemenize gerek yok, ancak erkekler bunu herkesle paylaşıyor. Sadece bu değil, arkadaşlarla buluşmanın güzel anından da bahsediyorlar. Kız bunu öğrendiğinde ilişkiye saygı duymayan erkekten ayrılır. Mobil Sohbet kısımlı anlatımlarımız bu konu üzerinde yoğunlaşmıştır.

Drama yaratma hatası
Üniversite aşk hikayelerinin olduğu filmler izlerseniz bu konuda fikir sahibi olabilirsiniz. Erkekler genellikle kolejdeki ilişkiler hakkında aşırı tepki verir ve neredeyse hiçbir kız bundan hoşlanmaz. Bu nedenle ilişki bir yük olmaya başlar.

Neden onunla konuşuyorsun?
Bensiz nasıl öğle yemeği yedin?
Yarın gelmeyeceğim, sen de üniversiteye gitmiyorsun.
Kariyer ve aşkı anlamama hatası

Türkçe birinci sınıf öğrencileri için Kolej Arkadaş Önerileri
Yukarıda sayılan hatalardan kaçınan çocuk ilişkiyi yürütür, ancak o zaman veda vakti gelir. Bundan sonra kız yüksek öğrenim için başka bir şehre gitmek ister ve oğlan onu bırakmaz. Kız kariyerini düşünerek ayrılır. Bundan sonra oğlanın egosu incinir ve kızla tersten konuşmaya başlar, durum dağılma noktasına gelir. Çocuk bilincini geri kazandığında, ilişki bozulur. Çıkma sırasında bir hata yaparsanız, bu 5 yol kızı hemen ikna edebilir. Bu nedenle ilişkinizi bozmak yerine devam edebilir. İlk buluşmada komik bir şekilde konuşun. Kız da rahatsız olmayacak ve onun hakkında çok şey bileceksiniz.

 

 

YORUM YAP

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ne aramıştınız?

Son Yazılar

Kategoriler

Arkadaşlarını Bul
#Sohbet odalarında güzel dostluklar
Müzik Dinle
#Radyo Kanalımızda müziğin ritmini hisset
Yardımlaşma
#Help kanalından yardım alabilirsin