Sohbet Et!
BURADA SOHBET ZİL ZURNA!
Sohbet siteleri arasında kullanıcıların keyifli zaman geçirmesi için hizmet veren site 100'den fazla kullanıcıya sahiptir.
mirc indir
Program üzerinden chat odalarına bağlanmak için mirc indir.

Yabancılarla Sohbet Siteleri

Yabancılarla Sohbet Siteleri

Yabancılarla Yazılı Sohbeti Kullanmadan Önce Dikkat Edilmesi Gerekenler

Bir Yabancı bir Yabancıdır

Yabancılarla Sohbet Sitelerindeki metin sohbetinin, diğer ucundaki kişi ne kadar samimi görünürse görünsün, dürüst olup olmadığını bilmenin hiçbir yolu yoktur. Kişisel bilgileri bir yabancıyla paylaşmak sizi savunmasız hale getirebilir.

Mağdurlar Mağdur Olmayı Beklemezler

Kimse sabahları “Mağdur olmak için harika bir gün” diyerek uyanmaz. Bununla birlikte, bazı davranışlar birinin sizden faydalanma riskini artırabilir. Niyetiniz ne kadar masum olursa olsun, yabancılarla iletişim kurmak için metin sohbetini kullanırken her zaman güvende olmalısınız.

Çevrimiçi Sohbette Arkadaşlar

Çoğu çevrimiçi sohbet arkadaşın korkmasına gerek olmadığı doğrudur, ancak kendini koruma aracı olarak güvenlik önlemlerine her zaman uyulmalıdır. Örneğin, yabancılarla iletişim kurarsanız, kişisel bilgileri paylaşmamak en iyisidir. Soyadınızı, konumunuzu veya telefon numaranızı vermekten kaçının ve ne yaparsanız yapın, bir yabancıyla para alışverişi yapmayın. Kişi bir dolandırıcılık yapıyor olsa bile, ona isteyerek para verdiyseniz, paranızı geri almak son derece zor olacaktır.

Sohbet odaları, çevrimiçi “arkadaşlar” ile buluşmak için yaygın yerlerdir ve deneyimsiz mobil sohbet odaları ziyaretçileri genellikle odanın adıyla çekilir. Örneğin, bazı odalar Hristiyan sosyalistleri cezbetmek için, diğerleri ise spor fanatikleri için adlandırılmış olabilir. Çoğu insan muhtemelen Yabancılarla Sohbet Odaları konusuyla yasal olarak ilgileniyor, ancak yüzde 100 emin olmanın bir yolu yok. Belirli bir kitleye ev sahipliği yaptığını iddia eden odalarda bile, her zaman dikkatli olmak en iyisidir. Birisi, özellikle manipülasyon konusunda yetenekli biri, ilgilenilen konuya göre değil, tipik olarak sık sık kullanan insanların demografik özellikleri nedeniyle bir odaya kasıtlı olarak katılabilir.

Sebep ne olursa olsun, çevrimiçi iletişim hala tercihinizse, içerdiği riskler ve Chat Sitelerine güvenli bir şekilde girmenin yolları hakkında biraz bilgi edinin. Ayrıca, çevrimiçi danışmanlık ve incelenmiş destek grupları da dahil olmak üzere daha güvenli seçenekler olduğunu unutmayın. meşru kuruluşlar tarafından Bu hizmetler size daha güvenli bir ortam bağlamında destekleyici ve yargılayıcı olmayan başkalarıyla iletişim kurma fırsatı verir. Bu durumları göz arda etmemek gerekmektedir.

YORUM YAP

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  • GoLqe
    Cevapla

    Ellerin dert görmesin admin 🙂

Ne aramıştınız?

Kategoriler

Arkadaşlarını Bul
#Sohbet odalarında güzel dostluklar
Müzik Dinle
#Radyo Kanalımızda müziğin ritmini hisset
Yardımlaşma
#Help kanalından yardım alabilirsin
error: Content is protected !!