Sohbet Et!
BURADA SOHBET ZİL ZURNA!
Sohbet siteleri arasında kullanıcıların keyifli zaman geçirmesi için hizmet veren site 100'den fazla kullanıcıya sahiptir.
mirc indir
Program üzerinden chat odalarına bağlanmak için mirc indir.

Yeni Sohbet Odası

Yeni Sohbet Odası

Yeni Sohbet Odası Yazılımımız

Yaklaşık 3 yıl önce yeni sohbet odası yazılımı üzerinde çalışmalar başladı. Doğru anladığımızdan emin olmak için uzun ve zor yoldan yapmak istedik. Hiç bir köşe kesilmedi, hiçbir kısa yol alınmadı, yazılımımız sıfırdan %100 şirket içinde geliştirildi. Hiçbir üçüncü taraf yazılımına güvenilmemiştir, tamamen bizim tarafımızdan yapılmıştır.

Sizin ve diğer milyonlarca sohbetçinin mobil sohbet ağlarımızda kullandığı mevcut chat siteleri yazılımını tamamen değiştirene kadar daha çok yolumuz var, ancak beta sürümünün herkese açık olarak yayınlanmasına hazırız ve geri bildiriminizden büyük ölçüde faydalanacağız.

Yeni Ürün Geliştirme

Yeni ürünün geliştirilmesi için benimsenen yaklaşımın en büyük faydası, zaman geçtikçe değişme ve uyum sağlama, yeni özellikler ekleme ve kullanıcılarımızın gerekli gördüğü şekilde özelleştirme esnekliğidir. Modern teknolojiyle güncel kalmaktan ve belirli bir cihaz veya tarayıcı yazılımı tarafından getirilen sınırlamalardan bağımsız olarak çalışan bir ürün sunmaktan daha önemli bir şey yoktur.

Sizi, oluşturduğumuz başka bir sohbet sitesinde erişilebilen sohbeteuro.net mobil sohbet odalarımızın beta testine katılmaya davet ediyoruz. İdeal olarak, hata sorunları, genel geri bildirim, özellik istekleri ve yazılımı daha iyi hale getirmemiz için yararlı olacağını düşündüğünüz diğer her şeyle ilgili geri bildiriminizi almak isteriz.

YORUM YAP

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

 • Sinner
  Cevapla

  emeğine sağlık admin

 • KnX
  Cevapla

  Yenilikci Bir Site … Emeklere Sağlık ..

 • Selen
  Cevapla

  Sohbeteuro.net <3 Emeginize Sglk…

 • sakalli
  Cevapla

  emegine saglık

 • YekTa
  Cevapla

  ellerine ve aklına saglık herzamanki gibi kaliteli bir makale yazmışsın paşa

Ne aramıştınız?

Kategoriler

Arkadaşlarını Bul
#Sohbet odalarında güzel dostluklar
Müzik Dinle
#Radyo Kanalımızda müziğin ritmini hisset
Yardımlaşma
#Help kanalından yardım alabilirsin