Sohbeteuro.Net Bildiri

Türkçe Sohbet Programı Yeni versiyonu ile yayındadır indirmek için Tıklayınız.

Seviyeli SOHBETİN Gerçek Adresi


smiley Sohbet'e Başla!

Yeni Sohbet Odası

12 Kasım 2021, Cuma Kategori: Çevrimiçi Sohbet Mobil sohbet Sohbet Odaları 333 5

Yeni Sohbet Odası Yazılımımız

Yaklaşık 3 yıl önce yeni sohbet odası yazılımı üzerinde çalışmalar başladı. Doğru anladığımızdan emin olmak için uzun ve zor yoldan yapmak istedik. Hiç bir köşe kesilmedi, hiçbir kısa yol alınmadı, yazılımımız sıfırdan %100 şirket içinde geliştirildi. Hiçbir üçüncü taraf yazılımına güvenilmemiştir, tamamen bizim tarafımızdan yapılmıştır.

Sizin ve diğer milyonlarca sohbetçinin mobil sohbet ağlarımızda kullandığı mevcut chat siteleri yazılımını tamamen değiştirene kadar daha çok yolumuz var, ancak beta sürümünün herkese açık olarak yayınlanmasına hazırız ve geri bildiriminizden büyük ölçüde faydalanacağız.

Yeni Ürün Geliştirme

Yeni ürünün geliştirilmesi için benimsenen yaklaşımın en büyük faydası, zaman geçtikçe değişme ve uyum sağlama, yeni özellikler ekleme ve kullanıcılarımızın gerekli gördüğü şekilde özelleştirme esnekliğidir. Modern teknolojiyle güncel kalmaktan ve belirli bir cihaz veya tarayıcı yazılımı tarafından getirilen sınırlamalardan bağımsız olarak çalışan bir ürün sunmaktan daha önemli bir şey yoktur.

Sizi, oluşturduğumuz başka bir sohbet sitesinde erişilebilen sohbeteuro.net mobil sohbet odalarımızın beta testine katılmaya davet ediyoruz. İdeal olarak, hata sorunları, genel geri bildirim, özellik istekleri ve yazılımı daha iyi hale getirmemiz için yararlı olacağını düşündüğünüz diğer her şeyle ilgili geri bildiriminizi almak isteriz.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sinner dedi ki:

emeğine sağlık admin

KnX dedi ki:

Yenilikci Bir Site … Emeklere Sağlık ..

Selen dedi ki:

Sohbeteuro.net <3 Emeginize Sglk…

sakalli dedi ki:

emegine saglık

YekTa dedi ki:

ellerine ve aklına saglık herzamanki gibi kaliteli bir makale yazmışsın paşa

sohbet sohbet Sohbet Siteleri Chat Siteleri Seviyeli Sohbet
madrid bet
madridbet
yabancı dizi izle
poker siteleri
mobil ödeme kabul eden bahis siteleri